Haber

Selçuklu’da cuma toplantıları devam ediyor

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırcı, Cuma Buluşmaları kapsamında Yazır İlçesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Cuma namazını Otogar Zeki Altındağ Camisi’nde kılan Önder Pekyatırcı, namazın ardından vatandaşlarla buluştu.

Selçuklu’da her hafta ilçenin farklı bir noktasında düzenlenen Cuma Toplantıları, vatandaşlar ile belediye arasında köprü olmaya devam ediyor. Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyaşmacı’nın vatandaşların istek ve önerilerini dinlediği Cuma Toplantılarının bu haftaki adresi Yazır İlçe Otogarı Zeki Altındağ Camii oldu. Önder Pekyatırcı, namazın ardından mahalle sakinleri ve esnafla bir araya geldi.

Cuma Toplantılarında Lider Pekyatırcı’ya Selçuklu Kaymakamı Eflatun Can Tortop, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Asım Ceyhan, Selçuklu Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Avcıoğlu, Yazır Mahalle Muhtarı Celalettin Doğan, Selçuklu Belediyesi başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim yöneticileri eşlik etti.

 

Başkan Pekyatırcı: “Cuma Toplantıları hizmet planlamasına katkı sağlıyor”

Selçuklu’daki Cuma Buluşmalarına yeni bir önem verdiklerini belirten Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırcı, “Farklı mahallelerdeki hemşerilerimizle Cumanın rahmetini yaşamaya devam ediyoruz. Bu toplantılar ilçemizin her noktasındaki ihtiyaç ve taleplerin değerlendirilmesi, mahallelerde yapılan çalışmaların ve yapılacak çalışmaların anlatılması açısından büyük değer taşıyor. Bu toplantı vesilesiyle vatandaşlarımızdan, muhtarlarımızdan, esnaflarımızdan gelen talep ve teklifleri dinliyor, planlarımızı buna göre oluşturuyoruz. Hizmetlerin planlanmasında, uygulanmasında ve sürdürülebilirliğinde iş birliği yaptığımız çalışma arkadaşlarıma, paydaş kurumlara, muhtarlarımıza ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. “Yeni dönemde de hizmetlerimizle Selçuklu’ya değer katmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu